Η Επιτροπή Εκτάκτων Θεμάτων της Ε.Π.Σ. Πιερίας στην σημερινή δια περιφοράς συνεδρίασή της αποφάσισε την αναβολή των προγραμματισμένων για αύριο Κυριακή 21-01-2024 αγώνων της 14ης αγωνιστικής ημέρας της Γ’ ερασιτεχνικής κατηγορίας λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην περιοχή μας.
Για τους αγώνες της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας θα υπάρξει νεότερη ανακοίνωση αύριο Κυριακή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!