Ο αγροτικός κόσμος του Δήμου Πύδνας – Κολινδρού καλεί ολόκληρη την τοπική κοινωνία σε μια συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τα σοβαρά προβλήματα του κλάδου.
Παρασκευή 26/01 στις 11:30, δημαρχείο Αιγινίου.
Σε μια αγροτική κοινωνία πρέπει να είμαστε όλοι παρόν.
Εκ μέρους της συντονιστικής επιτροπής σε θέλουμε δίπλα μας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!