Ο Πρόεδρος Ηλίας Χατζηχριστοδούλου και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πιερίας, εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή συγχαρητήρια στον κ. Γεώργιο Τζήμα, μέχρι πρότινος Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή, για την επάξια προαγωγή του στο αξίωμα του Υποστρατήγου της ΕΛ.ΑΣ. και την τοποθέτησή του στη θέση του Διευθυντή Ασφαλείας Θεσσαλονίκης.
Η εμπειρία του, η ικανότητά του, η εργατικότητά του, η συνέπεια και το ήθος του σε όλη την μέχρι τώρα πορεία του, αποτελούν τα εχέγγυα για το έργο το οποίο καλείται και αυτή τη φορά να επιτελέσει.
Ως Επιμελητήριο Πιερίας είχαμε μια άψογη και αποτελεσματική συνεργασία, η οποία ευχόμαστε να συνεχιστεί και από τη νέα του θέση.
Του ευχόμαστε υγεία, καλή δύναμη, με πολλές επιτυχίες στη ζωή του και καλή συνέχεια στο επιτυχημένο έργο του, το οποίο αποτελεί τιμή για την Πιερία.
Ηλίας Χατζηχριστοδούλου
Πρόεδρος Επιμελητηρίου Πιερίας
Αντιπρόεδρος Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων Ελλάδας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!