Η ΕΠΣ Πιερίας εκφράζει τη θλίψη της, για την πρόωρη απώλεια της Μαρίας Τσιράπα επί σειρά ετών προέδρου του Δ.Σ. του Αθλητικού Συλλόγου ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, πρώην συζύγου και μητέρας των παιδιών του Γενικού Γραμματέα της, κ. Δημήτρη Τσακνάκη.
Θερμά Συλλυπητήρια στους οικείους της.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα...
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!