Ο Σύλλογος Θεσσαλών Ν.Πιερίας" Γεώργιος Καραισκάκης " διοργανώνει ετήσιο χορό το Σάββατο 03 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 20:30μμ ..στην αίθουσα δεξιώσεων Ελια Πολυχώρος .
Θα υπάρχει ζωντανή μουσική με τους παρακάτω καταξιωμένους καλλιτέχνες ...Γρηγορόπουλος Θωμάς (τραγούδι) Ντούρος Κωνσταντίνος (κλαρίνο) Κουσουλάκης Γιάννης (βιολί) Καστανάρας Σάκης (λαούτο) Σαρχοσάκη Ιωάννη ( κρουστά) .
Την εκδήλωση θα πλαισιώσει το γυναικείο χορευτικό τμήμα του συλλόγου μας.
Επίσης θα γίνει βράβευση των Θεσσαλών που εισήχθησαν σε ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα .
Στοιχεία των παραπάνω επιτυχόντων να σταλούν έως 28/01/2024 στο παρακάτω email:
Το ΔΣ του συλλόγου με χαρά προσκαλεί μέλη και φίλους να τιμήσουν με την παρουσία τους τον ετήσιο χορό του συλλόγου προκειμένου να ξαναβρεθούμε έπειτα απο ένα χρόνο σε ένα παραδοσιακό γλέντι με μουσική και τραγούδια απο τη Θεσσαλία και όλη την Ελλάδα.
Πλήρες μενού κατ άτομο [χωρίς ποτό] 15ευρώ.
Πληροφορίες για κρατήσεις στο τηλ ...6945689833.
Με εκτίμηση
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Σιάτρας Θωμάς
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!