Εκφράζω τα θερμά και ειλικρινή μου συγχαρητήρια στον Γενικό Περιφερειακό Διευθυντή της Διεύθυνσης Αστυνομίας Κεντρικής Μακεδονίας, Γεώργιο Τζήμα, για την προαγωγή του στο αξίωμα του Υποστράτηγου, μετά τις πρόσφατες κρίσεις στην Ελληνική Αστυνομία.
Αναγνωρίζονται το ήθος, η ικανότητα και το έργο του κ. Τζήμα. Αποδεικνύεται το αίσθημα καθήκοντος με το οποίο υπηρετεί την Ελληνική Αστυνομία.
Τον ευχαριστούμε για την έως τώρα αγαστή συνεργασία μας και του ευχόμαστε υγεία και δύναμη στο έργο του, με καθαρούς δρόμους και υψηλότερες κορυφές.
Βαγγέλης Γερολιόλιος
Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!