Εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια προς τον Διευθυντή της Διεύθυνσης Αστυνομίας Πιερίας, Γεώργιο Κουκουσέλα, για την προαγωγή του στο βαθμό του Αστυνομικού Διευθυντή και την παραμονή του στην ηγεσία της Διεύθυνσης Αστυνομίας Πιερίας, μετά τις πρόσφατες κρίσεις αξιωματικών της Ελληνικής Αστυνομίας.
Η συνέπεια, το ήθος, η υπευθυνότητα και η υψηλή αίσθηση του καθήκοντος, που τον διέκριναν στην έως σήμερα πορεία του, εγγυώνται τη συνέχιση του σπουδαίου λειτουργήματός του με πρόταγμα την ασφάλεια των συμπολιτών μας και την περιστολή της εγκληματικότητας.
Του εύχομαι από καρδιάς ευδόκιμη θητεία, υγεία, καλή δύναμη και κάθε επιτυχία στο ευθυνοφόρο έργο του.
Παράλληλα, συγχαίρω για την προαγωγή τους στον βαθμό του Αστυνομικού Διευθυντή, τους συμπολίτες μας Αστυνομικούς κ.κ. Χρήστο Λένο και Κων/νο Παπανικολάου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!