Το ΔΣ του πολιτιστικού συλλόγου Συλλόγου Κατερίνης .
“Η ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ”!
Σε έκτακτη συνεδρίαση του μετά το θλιβερό άγγελμα του θανάτου του πολυαγαπημένου και συντοπίτη μας ιερέως π. Νικολάου Χρυσόπουλου εφημέριου Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Μελιάδι Πιερίας.
Αποφάσισε ομόφωνα:
1. Να παραυρεθεί σύσσωμο το ΔΣ στην νεκρώσιμο ακολουθία του αείμνηστου και λεβέντη ιερέα μας,την Τετάρτη 3 Ιανουαρίου 2024 στον Ι.Ν.Κοιμήσεως της Θεοτόκου Μελιαδίου Πιερίας!
![O Πολιτιστικός Σύλλογος Κατερίνης “Η Δρυανιστα” Για Την Εκδημία Του Ιερέως Π. Νικολάου Χρυσόπουλου 1 Img 20240102 123840](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240102_123840-534x596.jpg.webp)
![O Πολιτιστικός Σύλλογος Κατερίνης “Η Δρυανιστα” Για Την Εκδημία Του Ιερέως Π. Νικολάου Χρυσόπουλου 2 Img 20240102 123952](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240102_123952-666x596.jpg.webp)
![O Πολιτιστικός Σύλλογος Κατερίνης “Η Δρυανιστα” Για Την Εκδημία Του Ιερέως Π. Νικολάου Χρυσόπουλου 3 Img 20240102 124029](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240102_124029-444x596.jpg.webp)
2.Να καταθέσει αντί στεφάνου χρήματικο πόσο,σε ένδειξη τιμής και ευγνωμοσύνης στη μνήμη του αγαπημένου Παπα-Νικόλα, στον Σύλλογο Προστασίας Ατόμων με Αυτισμό!
3.Να εκφράσει εκ μέρους όλων των μελών του Δ.Σ. και όλου του Συλλόγου τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος!!
![O Πολιτιστικός Σύλλογος Κατερίνης “Η Δρυανιστα” Για Την Εκδημία Του Ιερέως Π. Νικολάου Χρυσόπουλου 4 Img 20240102 124055](https://odigos-pierias.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240102_124055-834x596.jpg.webp)
Αιώνια η μνήμη σου Παπα-Νικόλα…
Κάλον Παράδεισο…
Ο
Πρόεδρος
Ντασιοπουλος Λάμπρος
Ο Γραμματέας
Δουλιάκας Δημήτριος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!