Ο Σύλλογος Θεσσαλών Πιερίας" Γεώργιος Καραϊσκάκης " την Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 μέσα σε ιδιαίτερα φιλική και ζεστή ατμόσφαιρα με πολύ κέφι και μεράκι πραγματοποίησε την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στην "Ελια Πολυχώρος"
Ευχόμαστε καλή και ευλογημένη χρονιά με υγεία σε όλα τα μέλη και τους φίλους και ελπίζουμε το 2024 να είναι μια καλύτερη Χρονιά!!
Για το Δ.Σ
ο Πρόεδρος Σιάτρας Θωμάς
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!