Είναι ιδιαίτερα τιμητική για την Κατερίνη, η προαγωγή του συντοπίτη μας Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Τριπόλεως κ. Θεοφυλάκτου στην θέση του πρωτόθρονου Αρχιερέα του Πατριαρχείου Αλεξανδρείας και πάσης Αφρικής.
Απευθύνω τα συγχαρητήρια και τις πιο ειλικρινείς ευχές μου και εκφράζω τη βεβαιότητα, ότι, θα συνεχίσει το υψηλό ποιμαντικό του έργο, το οποίο διαχρονικά αποτελεί πηγή πνευματικής καθοδήγησης.
Με τιμή,
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!