Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Δήμαρχο Κατερίνης, Ιωάννη Ντούμο πραγματοποίησε η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας, Σοφία Μαυρίδου, παρουσία του ειδικού συνεργάτη του Δημάρχου, Χαράλαμπου Φωκαΐδη.
Η συνάντηση, έγινε σε ιδιαίτερα θετικό κλίμα και με διάθεση για κοινή συνεργασία.
Ο κος Ντούμος καλωσόρισε την κα Μαυρίδου, ενώ επισήμανε ότι προσβλέπει στην καλή συνεργασία του Δήμου με την Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας. Από την πλευρά της η κα Μαυρίδου τον συνεχάρη για την εκλογή του και ευχήθηκε καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
Επιπλέον, στη διάρκεια της συνάντησης η κα Μαυρίδου ενημερώθηκε από τον Δήμαρχο για θέματα που απασχολούν τον Δήμο και την καθημερινότητα των πολιτών της Κατερίνης, καθώς και για τα μεγάλα ζητήματα της πόλης.
Τέλος, υπήρξε ανταλλαγή απόψεων και επισημάνθηκε η αναγκαιότητα μιας ουσιαστικής και εποικοδομητικής συνεργασίας προς όφελος του τόπου και των κατοίκων του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!