Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι (21/2) ο ετήσιος χορός και η κοπή πίτας του Συλλόγου Δημοτικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν η αντιπεριφερειάρχη Πιερίας Σοφία Μαυρίδου , ο δήμαρχος Πύδνας Κολινδρού Χρήστος Κομπατσιάρης, ο δήμαρχος Δίου Ολύμπου Βαγγέλης Γερολιόλιος, αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών Δήμου Κατερίνης Ανέστης Μυστρίδης, ο αντιδήμαρχος Δίου Ολύμπου Σάκης Καλαιτζής, ο Τομεάρχης Επιστημονικών Φορέων Κεντρικής Μακεδονίας Θανάσης Λιακόπουλος, η περιφερειακή σύμβουλος κα Δριστά Λαφατζή, ο εκπρόσωπος της υφυπουργού Ανάπτυξης κα Μάνη Παπαδημητρίου ο κ. Σιαμάγκας, εκπρόσωποι φορέων.
Φωτογραφίες απο την εκδήλωση:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!