Ενώπιον του Δημάρχου Δίου-Ολύμπου, Βαγγέλη Γερολιόλιου, ορκίστηκε ο νέος δημοτικός σύμβουλος, Νικόλαος Σπαθάρης, το πρωί της Παρασκευής 16 Φεβρουαρίου 2024.
Ο κ. Σπαθάρης ορίστηκε δημοτικός σύμβουλος με απόφαση του Διοικητικού Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης (411/2024).
O Δήμαρχος κ. Γερολιόλιος ευχήθηκε στον κ. Σπαθάρη δύναμη στο έργο του και μία γόνιμη και παραγωγική θητεία για τον τόπο του και ολόκληρο τον Δήμο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!