Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ποντίων Πιερίας έχει την τιμή και την χαρά να σας προσκαλέσει στον ετήσιο χορό που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:00 στο οικογενειακό κέντρο ¨ΠΙΕΡΙΔΑ PALACE¨
Συμμετέχουν οι καλλιτέχνες:
Στο Τραγούδι ο Αχιλλέας Βασιλειάδης & ο Γιώργος Στεφανίδης
Στη Λύρα: ο Κώστας Σιαμίδης
Λύρα-Τραγούδι ο Γιώργος Ζαπουνίδης & Γιώργος Φιρινίδης
Στο Αγγείο-Γαβάλ ο Γιώργος Ζαπουνίδης
στο αρμόνιο ο Ηλίας Ρακόπουλος
και στο Νταούλι ο Σίμος Συμεωνίδης & ο Φάνης Μεγαλόπουλος
Την εκδήλωση κοσμούν τα χορευτικά τμήματα της
Ένωση Ποντίων Πιερίας
ΜΕ ΤΙΜΗ
για το
Διοικητικό Συμβούλιο
-Ο- -Η-
Πρόεδρος Γεν. Γραμματέας
Κώστας Παπουτσίδης Περιστέρα Πεΐδου
Τιμή πρόσκλησης με πλήρες μενού 15 ευρώ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!