Ανησυχία έχει προκαλέσει η είδηση πως η Ζωζώ Σαπουντζάκη νοσηλεύεται στο νοσοκομείο Ερρίκος Ντυνάν. Όπως έγινε γνωστό η ηθοποιός μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο λόγω υπότασης.
Η κουμπάρα της Ζωζώς Σαπουντζάκη, μίλησε σήμερα (15/2) στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα για την κατάσταση της υγείας της σπουδαίας ηθοποιού και τραγουδίστριας.
«Δεν είναι κάτι το ανησυχητικό, βέβαια είναι συγκινητικό όλο το ενδιαφέρον. Όλοι την αγαπάμε την Ζωζώ, εμείς κατά κάποιο τρόπο περισσότερο, γιατί είμαστε συνδεδεμένοι διαφορετικά. Το μυστικό όλο είναι η αφυδάτωση, δεν σιτίζεται καλά η Ζωζώ μας και αυτός είναι ο λόγος που μπήκε στην εντατική για μερικές ώρες και ο λόγος που ακόμα νοσηλεύεται», εξήγησε η κουμπάρα της ηθοποιού.
Στη συνέχεια είπε: «Κουράστηκε, γιατί υπάρχει και κάποια ηλικία. Έχει μάθει σε αυτό το μοντέλο, το πρωί να φάει μία φρυγανιά και το βράδυ, που είναι η τρέλα της είναι να βγει έξω, τρώει λίγο κοτοπουλάκι με λίγο ρυζάκι».
«Αυτή ήταν όλη η ιστορία. Η κούραση και η αφυδάτωση, η οποία βέβαια αν δεν γίνονταν όλες οι προληπτικές κινήσεις και τα τηλέφωνα για να πάει στο νοσοκομείο, θα μπορούσε να έχει άσχημο αποτέλεσμα. Δεν είναι μόνο θέμα πίεσης και σφυγμών, η αφυδάτωση είναι μεγάλη ιστορία», κατέληξε.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!