Ένα απρόσμενο περιστατικό κλήθηκε να αντιμετωπίσει η Κατερίνα Λιόλιου την ώρα που τραγουδούσε στη σκηνή.
Συγκεκριμένα, κάποιος θαμώνας του νυχτερινού κέντρου όπου εμφανίζεται πέταξε στην πίστα ένα γυάλινο αντικείμενο με αποτέλεσμα η τραγουδίστρια να διακόψει άμεσα το πρόγραμμά της.
Κοιτώντας τον κόσμο προς το μέρος από όπου «εκσφενδονίστηκε» το αντικείμενο, η Κατερίνα Λιόλιου κάλεσε τον άνθρωπο που προέβη σε αυτή την ανάρμοστη κίνηση, να περάσει εκτός του μαγαζιού καθώς οι υπόλοιποι βρίσκονταν εκεί για να διασκεδάσουν…
«Ποιος το πέταξε αυτό παρακαλώ; Ποιος το πέταξε αυτό στο πρόσωπό μου; Τασάκι ήταν; Παγάκι; Ποτήρι; Όποιος το πέταξε παρακαλώ να περάσει στην έξοδο, οι υπόλοιποι θέλουμε να περάσουμε μια πολύ όμορφη βραδιά» είπε, συγκεκριμένα, η τραγουδίστρια και συνέχισε το πρόγραμμά της.
Το εν λόγω στιγμιότυπο δημοσιεύτηκε στο TikTok, κάνοντας τον γύρο του διαδικτύου.
@thomai.stiv Το λιγότερο τραγικός..
♬ πρωτότυπος ήχος - Tomy🧡
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!