Το Σωματείο Επαγγελματιών Β. Πιερίας και ο Σύλλογος Εθελοντών Δήμου διοργανώνουν, υπο την αιγίδα του Δήμου Πύδνας-Κολινδρού, καρναβαλική παρέλαση (με σημείο έναρξης Πλατεία Αγίου Ανδρέα) και αποκριάτικη εκδήλωση στην Κεντρική Πλατεία Αιγινίου την Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 και ώρα 17:00, με τη συμμετοχή Συλλόγων από όλο τον Δήμο μας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!