Το Επιμελητήριο Πιερίας και η Ένωση Φοροτεχνικών Ελευθέρων Επαγγελματιών Πιερίας (ΕΦΕΕΠ), σας προσκαλούν σε ανοιχτή ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Φορολογικές υποχρεώσεις επιχειρήσεων στην ψηφιακή εποχή», την Τετάρτη 20 Μαρτίου και ώρα 18:30, στη Συνεδριακή Αίθουσα του Επιμελητηρίου Πιερίας (1ος όροφος).
Θα ακολουθήσει κύκλος ερωτήσεων – απαντήσεων για την επίλυση των αποριών και συζήτηση με τους παρευρισκόμενους.
Σας περιμένουμε!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!