Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου συγχαίρει τον Ταξίαρχο Λάζαρο Νάκο για την ανάληψη των νέων του καθηκόντων ως Διοικητής της 24ης Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Λιτοχώρου (XXIV Τ.Θ.Τ.).
Του ευχόμαστε υγεία, δύναμη και μια παραγωγική θητεία, προσβλέποντας στη διατήρηση της εδραιωμένης και αγαστής συνεργασίας μας.
Ευχαριστούμε παράλληλα τον μέχρι πρότινος διοικητή της 24ης Τ.Θ.Τ, Ταξίαρχο Νικόλαο Θεοδοσίου, για την άψογη συνεργασία και του ευχόμαστε δύναμη και επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
Βαγγέλης Γερολιόλιος
Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!