Εντυπωσίασαν οι παμπαίδες του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πάλης U15 στην Λάρισα (9/3/2024).Ο ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης συμμετείχε με 10 αθλητές και ο απολογισμός ήταν 2 χρυσά και 2 χάλκινα μετάλλια και 4η θέση στην γενική κατάταξη!
Οι διακριθέντες αθλητές του Αρχέλαου Κατερίνης:
Νίκος Ζινίσα - 1ος Χρυσό Μετάλλιο
Παύλος Τσεντίδης - 1ος Χρυσό Μετάλλιο
Βαγγέλης Κορδονούλης - 3ος Χάλκινο Μετάλλιο
Αριστοτέλης Ναβροζίδης - 3ος Χάλκινο Μετάλλιο
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν και στους προπονητές του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης Σάββα Τσεντίδη, Κώστα Ταμό και Κώστα Ζινίσα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!