Σας προσκαλούμε την Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 και ώρα 20:00 μ.μ. στην αίθουσα της Θρακικής Εστίας Κατερίνης όπου θα πραγματοποιήσει εκδήλωση του εθίμου του «ΦΑΝΟΥ».
Έθιμο το οποίο γιορτάζουμε κάθε χρόνο προσπαθώντας να διατηρήσουμε την σχέση μας με τα ήθη και έθιμα των Αλησμόνητων Πατρίδων των προγόνων μας. Στην εκδήλωση θα κάψουμε ΚΑΡΝΆΒΑΛΟ, θα χορέψουμε ΓΑΪΤΑΝΑΚΙ και θα διασκεδάσουμε στο καλύτερο ΜΑΣΚΕ ΠΑΡΤΙ της πόλης. Βάλτε τις αποκριάτικες στολές σας και ελάτε να ξεφαντώσουμε….
Με θερμούς φιλικούς χαιρετισμούς ,
Ο
Πρόεδρος
Σταθακόπουλος Δημήτριος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!