Νεοσύλλεκτος είναι από σήμερα Παρασκευή (15/3) ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης, ο οποίος νωρίτερα πέρασε την πύλη του στρατοπέδου της Θήβας για να υπηρετήσει τη στρατιωτική του θητεία ως απόδημος.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ από τη στιγμή που εγκαταστάθηκε στην Ελλάδα δήλωνε περήφανος που καλείται να υπηρετήσει την πατρίδα, κάτι που επανέλαβε και σήμερα σε ανάρτησή του στο Instagram.
«Σημαντική ημέρα για κάθε Έλληνα.
Πόσο μάλλον για εμένα, ένα «παιδί της Ομογένειας».
Περήφανος που υπηρετώ την πατρίδα μας - έστω για λίγες εβδομάδες.
Όμως έχω αποφασίσει να την υπηρετώ για όλη μου τη ζωή», αναφέρεται στην ανάρτηση του κ. Κασσελάκη, στην οποία επισυνάπτονται φωτογραφίες από τη στιγμή που ο ίδιος φτάνει έξω από την πύλη του στρατοπέδου.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έφτασε στις 16:00 έξω από το στρατόπεδο της Θήβας, συνοδευόμενος από τον πατέρα του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!