Ένα μικρό μπάχαλο έχει γίνει σε σχέση με το αν θα παρελάσει και πού ο Στέφανος Κασσελάκης για την επέτειο της 25ης Μαρτίου.
Τα κανάλια ετοιμάζονται να στείλουν συνεργεία στη Θήβα για να καλύψουν την παρέλαση, καθώς θεωρούν ότι σε αυτή θα συμμετάσχει και ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ.
Ο Στέφανος Κασσελάκης, όμως, δεν έχει ορκιστεί και το πιθανότερο είναι ότι δεν μπορεί να συμμετάσχει στην παρέλαση που θα γίνει στο κέντρο της πόλης.
Το πιθανότερο να παρελάσει στις 29 Μαρτίου, όταν θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία των νεοσυλλέκτων φαντάρων, μέσα στο στρατόπεδο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!