Καλεσμένος στην εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη ήταν σήμερα το πρωί ο Στέφανος Κασσελάκης και εν συνεχεία... εισέβαλε στο πλατό του Γιώργου Λιάγκα.
«Θα τα ζήσω όλα», είπε ο Γιώργος Λιάγκας όταν είδε ξαφνικά μπροστά του τον Στέφανο Κασσελάκη.
«Ακόμη Citroen πουλάς; Τόση τηλεθέαση έχεις και δεν έχεις καταφέρει να πουλήσεις ένα αυτοκίνητο;» είπε ο Στέφανος Κασσελάκης, με τον Γιώργο Λιάγκα να σχολιάζει το ότι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ κρατούσε στην αγκαλιά του τον δικό του σκύλο. «Θα την πάρεις μαζί σου στον στρατό;», τον ρώτησε και συνέχισε: «Τη Φάρλι την πήρε μαζί του ο Τάιλερ στην Αμερική;».
«Ήταν λάθος το ρεπορτάζ ήταν μισό. Είδες ότι έχω ανθρώπους παντού που σε παρακολουθούν και μου έστειλαν φωτογραφίες;», συνέχισε ο παρουσιαστής του «Πρωινού».
Οι κάλτσες του Στέφανου Κασσελάκη με τους αστακούς
«Εδώ έχεις κάτι κοινό με τον Μητσοτάκη» απάντησε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ και ο Γιώργος Λιάγκας ξέσπασε σε γέλια και συνέχισε για τον σκύλο του τη Φούσκα. «Θες να πάρει τη Φούσκα στον στρατό;», είπε ο Γιώργος Λιάγκας. «Να δούμε αν αρέσει στη Φούσκα το Citroen», απάντησε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ και του ζήτησε να ανοίξουν το αυτοκίνητο, με τον Γιώργο Λιάγκα να σηκώνει το πατζάκι του αρχηγού του ΣΥΡΙΖΑ για να δείξει η κάμερα τις κάλτσες που φορούσε με τους αστακούς. «Εδώ που έχουμε φθάσει» σχολίασε ο Στέφανος Κασσελάκης κρατώντας αγκαλιά τον σκύλο του Γιώργου Λιάγκα.
«Από τα αστακοκάραβα πήγαμε στις αστακοκάλτσες. Έχεις έρθει να τρολάρεις το πολιτικό σύστημα, έχω την αίσθηση», σχολίασε στη συνέχεια ο Γιώργος Λιάγκας.
«Τρολάρω το πολιτικό σύστημα με ένα καινοτόμο φορολογικό πλαίσιο», απάντησε ο Στέφανος Κασσελάκης.
«Έδωσες την τελευταία σου συνέντευξη πριν τον στρατό, στον Παπαδάκη; Αυτή είναι η κάλτσα του φαντάρου;», ρώτησε ο Γιώργος Λιάγκας, με τον Στέφανο Κασσελάκη να απαντά: «Σου φαίνεται το στούντιό σου για στρατόπεδο;».
«Ξέρω, έχω ακούσει ότι μεταχειρίζεσαι τους εργαζόμενους σαν να είστε σε στρατόπεδο» αποκρίθηκε ο Στέφανος Κασσελάκης. «Εγώ, πιο δημοκράτης από εμένα δεν υπάρχει. Είμαι αριστερός γενικά. Κεντροαριστερός, δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ» απάντησε ο Γιώργος Λιάγκας και ζήτησε να προβληθούν τα πλάνα με τον Τζορτζ Κλούνεϊ που ενσάρκωσε τον οδηγό αστακο-κάραβου στην ταινία «Η τέλεια καταιγίδα».
«Ποιος είναι πιο ωραίος; Εσύ ή ο Τζορτζ Κλούνεϊ;» ρώτησε ο παρουσιαστής, με τον Στέφανο Κασσελάκη να απαντά: «Είμαι αρχηγός αξιωματικής αντιπολίτευσης, δεν μπορείς να έχεις λίγο... σεβασμό;».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!