Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, Κωνσταντίνος Κουριάτης και ο Αντιδήμαρχος Αποκομιδής και Πρασίνου, Δημήτριος Πατσιαρίκας, εκφράζουν τις ειλικρινείς τους ευχαριστίες προς το σύνολο του προσωπικού καθαριότητας του Δήμου, για την υποδειγματική τους απόδοση κατά τη διάρκεια των εορταστικών εκδηλώσεων της Αποκριάς και Καθαράς Δευτέρας στις κοινότητες του Δήμου.
Εκπλήρωσαν άψογα το καθήκον τους, υπερβάλλοντας εαυτόν, εν μέσω της απαιτητικής περιόδου των εορτών, κατά την οποία εκατοντάδες πολίτες επισκέφτηκαν τις δημοτικές μας κοινότητες.
Παράλληλα απευθύνουμε ένα ειλικρινές ευχαριστώ στους υπαλλήλους των τεχνικών υπηρεσιών και των συνεργείων καθαριότητας του Δήμου για την άψογη συνδρομή τους στον καθαρισμό των ακτών. Ενόψει της έναρξης της κολυμβητικής περιόδου, η τακτική συντήρηση των ακτών αποτελεί αυτονόητη συνθήκη για τη διατήρηση της τουριστικής εικόνας και προφίλ του Δήμου.
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών
Παράλληλα απευθύνουμε ένα ειλικρινές ευχαριστώ στους υπαλλήλους των τεχνικών υπηρεσιών και των συνεργείων καθαριότητας του Δήμου για την άψογη συνδρομή τους στον καθαρισμό των ακτών. Ενόψει της έναρξης της κολυμβητικής περιόδου, η τακτική συντήρηση των ακτών αποτελεί αυτονόητη συνθήκη για τη διατήρηση της τουριστικής εικόνας και προφίλ του Δήμου.
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών
Κωνσταντίνος Κουριάτης
Δημήτριος Πατσιαρίκας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!