Γνωστοποιείται ότι έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες επέκτασης του δικτύου οπτικών της εταιρείας, HCN στην Τοπική Κοινότητα Παραλίας και έχουν ξεκινήσει στον οικισμό της Ολυμπιακής Ακτής.
Συγκεκριμένα, το πρόγραμμα εργασιών διαμορφώνεται ως εξής:
- 22-23/03: Ήρας, από Ήρας 70 έως Ερατούς, έργα ασφαλτόστρωσης και επεμβάσεις επί του πεζοδρομίου.
- 26/03: Ερατούς, από Ήρας έως Ποσειδώνος
- 27-28/03: Ποσειδώνος, από Ερατώς έως Διός
- 29-30/03: Ποσειδώνος, από Διός έως Ευτέρπης
Ευχαριστούμε τους κατοίκους για την κατανόηση.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!