«Έφυγε» από τη ζωή ο Ανθυπασπιστής Στυλιανός Κρούσαρης, σε ηλικία 48 ετών.
Σύμφωνα με το taxydromos.gr, o άνδρας που αντιμετώπιζε καρδιολογικά προβλήματα, εντοπίστηκε χωρίς αισθήσεις από τη γυναίκα του. Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε η διακομιδή του στο Νοσοκομείο Βόλου, όπου οι γιατροί του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών προσπάθησαν με ανανήψεις να επαναφέρουν τις αισθήσεις του, ωστόσο κάτι τέτοιο κατέστη ανέφικτο.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω του σύζυγο, δύο παιδιά, γονείς, αδέλφια, ανίψια και λοιπούς συγγενείς. Η κηδεία του θα πραγματοποιηθεί αύριο Πέμπτη 7 Μαρτίου, στις 16:00 το απόγευμα, στον Ιερό Ναό Αγίας Ειρήνης Αλυκών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!