Η Εστία Πιερίδων Μουσών Κατερίνης " ανοίγει" τις "Εαρινές Ημέρες Μουσών 2024" προσκαλώντας σας την Πέμπτη 21 Μαρτίου, στις 19:00, στον κινηματογράφο "Ευκαρπίδη" στην προβολή της ταινίας Bromelia, της Ευτέρπης Χαραλαμπίδη.
Πρόκειται για μια ταινία που αξίζει να την παρακολουθήσουμε κιαι που αγγίζει ευαίσθητα κοινωνικά θέματα όπως είναι η διαφορετικότητα, το δικαίωμα της επιλογής στην προσωπική μας ζωή, το ρόλο της οικογένειας, τη μητρότητα, την ευαισθησία για τα ζώα..
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!