Στο Β’ Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο «Θεόδωρος Διαμαντόπουλος» διεξάγεται από αύριο Πέμπτη 21/03 έως και την Κυριακή 24/03, η Προημιτελική και Ημιτελική Φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Πετοσφαίρισης Κ20 Κοριτσιών.
«Με ιδιαίτερη χαρά και με την υποστήριξη της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης υποδεχόμαστε στον Δήμο μας, μία μεγάλη αθλητική γιορτή – θεσμό για τις νέες αθλήτριες του volley. Εύχομαι από καρδιάς, η διοργάνωση να στεφθεί από κάθε οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία. Προσκαλώ το φίλαθλο κοινό της Κατερίνης, να στηρίξει και να υποδεχτεί με ενθουσιασμό τη νέα γενιά του ελληνικού volley. Καλούς αγώνες και καλή διαμονή στην πόλη μας» σημειώνει σε δήλωσή του, ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού & Παιδείας, Γιώργος Κοκαβίδης, που μέσω του τμήματος αθλητικής ανάπτυξης του Δήμου Κατερίνης, συνδιοργανώνει και στηρίζει ενεργά τη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!