Απευθύνω τα θερμά μου συγχαρητήρια στο νέο Διοικητή της XXIV (ΤΘΤ) Λιτοχώρου, Ταξίαρχο, Λάζαρο Νάκο τον οποίο διαβεβαιώνω ότι ο Δήμος Κατερίνης θα είναι αρωγός και συμπαραστάτης στο υπεύθυνο έργο που αναλαμβάνει.
Παράλληλα, εύχομαι στον απερχόμενο Διοικητή - Ταξίαρχο Νικόλαο Θεοδοσίου, υγεία, εποικοδομητική και αποδοτική θητεία στα νέα του καθήκοντα, στο Γενικό Επιτελείο Στρατού - Διεύθυνση Εθνοφυλακής.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!