Σε άλλη μία υψηλού επιπέδου αθλητική διοργάνωση προχωρά ο Δήμος Πύδνας Κολινδρού.
Στις 13-14 Απριλίου στο Αθλητικό Κέντρο "Ευάγγελος Πολύζος" , ΔΑΚ Κολινδρού θα διεξαχθούν αγώνες Εγχρώμων και Μαύρων Ζωνών. Υπό την αιγίδα του Δήμου Πύδνας Κολινδρού και την συν-διοργάνωση της Ελληνική Ομοσπονδίας Καράτε ( ΕΛ.Ο.Κ.) , την Τοπική Επιτροπή Βορείου Ελλάδος και το Γυμναστικό Αθλητικό Σύλλογο η ΦΛΟΓΑ.
Τελετή έναρξης Σάββατο 13/4/24 και ώρα 11:00.
Αντιδήμαρχος Αθλητισμού,
Ηλίας Ε. Πολύζος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!