Ο Σύλλογος Καρκινοπαθών Κατερίνης σας προσκαλεί στην παιδική θεατρική παράσταση
‘Μια φορά κι έναν καιρό’.
Το Σάββατο 6 Απριλίου, ώρα 19.00,
στην κάτω αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Κατερίνης ‘Εκάβη’.
Σκηνοθεσία Μαριάννα Γιαννακίδου
Παίζουν αλφαβητικά
Γιουρούκη Άννα
Καστανάρα Ελένη
Καστανάρα Παναγιώτα
Μπαλτούμα Αλεξάνδρα
Μπατσίλας Θάνος
Οικονομοπούλου Μυρτώ
Πανίδου Λυδία
Πανίδου Νεφέλη
Στεργιούλα Θεοφανία
Τασιοπούλου Ασημίνα
Τατσιόπουλος Μιχάλης
Τατσιόπουλος Χρήστος
Τατσιοπούλου Ευθυμία
Τζαφέρη Ζωή
Τούφα Αναστασία
Είσοδος Ελεύθερη
Με εκτίμηση
το Δ.Σ. του Συλλόγου Καρκινοπαθών Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!