Τον νέο Διοικητή της 24ης Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Λιτοχώρου, Ταξίαρχο Λάζαρο Νάκο υποδέχθηκε στο γραφείο του, στο Δημαρχιακό Μέγαρο Κατερίνης, ο Δήμαρχος, Ιωάννης Ντούμος.
Ο κ. Ταξίαρχος, ευχαρίστησε για την υποδοχή και ευχήθηκε στον Δήμαρχο, καλή και γόνιμη θητεία, ενώ ο κος Ντούμος, ευχήθηκε στο νέο Διοικητή της Ταξιαρχίας Λιτοχώρου «καλή δύναμη στο πολύμορφο, ουσιαστικό και εθνικής φύσεως έργο του».
Στη διάρκεια της συνάντησης, με αφορμή και την πυρκαγιά στα Πιέρια Όρη, έγινε ανταλλαγή απόψεων για θέματα εποικοδομητικής συνεργασίας μεταξύ της Ταξιαρχίας και του Δήμου Κατερίνης που αφορούν στην πολιτική προστασία της περιοχής.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!