Αγαπητές υποψήφιες και αγαπητοί υποψήφιοι,
Μετά από μία δύσκολη και κοπιαστική περίοδο προετοιμασίας, ήρθε η ώρα να δώσετε τον καλύτερό σας εαυτό, προκειμένου να πετύχετε τους στόχους, που ο καθένας και η καθεμία έχει θέσει.
Εμπιστευτείτε τον εαυτό σας και τις δυνατότητές σας. Nα έχετε ήρεμη και καθαρή σκέψη αλλά να θυμάστε πάντα, ότι στη ζωή σας θα έχετε πάρα πολλές ευκαιρίες να αποδείξετε το ποιες είστε και το ποιοι είστε και να κατακτήσετε αυτά που πραγματικά επιθυμείτε.
Να σκέφτεστε ότι οι γονείς σας, οι εκπαιδευτικοί σας και όλοι εμείς, είμαστε μαζί σας, πιστεύουμε σε εσάς και σας στέλνουμε τις καλύτερες ευχές μας.
Οπλιστείτε με ηρεμία, αισιοδοξία και προπαντός αποφασιστικότητα και η επιτυχία δεν θα αργήσει.
Εσείς είστε η ελπίδα και το μέλλον της χώρας μας.
Σας εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας.
Ηλίας Χατζηχριστοδούλου
Πρόεδρος Επιμελητηρίου Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!