Αγαπητές μαθήτριες, αγαπητοί μαθητές,
Με την έναρξη των πανελλαδικών εξετάσεων θέλω να σας ευχηθώ καλή επιτυχία και δύναμη. Με εμπιστοσύνη στις γνώσεις και την προετοιμασία σας, είμαι βέβαιος ότι θα καταφέρετε να πετύχετε κάθε στόχο.
Να θυμάστε ότι οι εξετάσεις είναι ένα από τα πολλά βήματα στην πορεία σας. Με ψυχραιμία, συγκέντρωση και πίστη στον εαυτό σας θα πετύχετε όλους τους στόχους σας.
Καλή δύναμη. Η σκέψη και οι ευχές μας κοντά σας!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!