Την τελευταία του πνοή άφησε ένας 66χρονος στη Λάρισα, ο οποίος έπεσε στο κενό από τον τέταρτο όροφο πολυκατοικίας.
Ειδικότερα, όπως μεταδίδει το onlarissa.gr, το τραγικό περιστατικό σημειώθηκε το πρωί της Μεγάλης Τετάρτης (1/5) στην οδό Παπαζαχαρίου, κοντά στην 1η Στρατιά.
Ο άτυχος άνδρας βρέθηκε στο κενό κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, πέφτοντας στον ακάλυπτο χώρο, ωστόσο οι πληροφορίες του τοπικού μέσου κάνουν λόγω για αυτοκτονία.
Στο σημείο έσπευσε η Αστυνομία για να διερευνήσει τα αίτια του τραγικού συμβάντος, καθώς και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ που μετέφερε τον άτυχο 66χρονο στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας, αλλά δυστυχώς ήταν αργά, διότι είχε ήδη καταλήξει
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!