Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφιος Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, ο Αβραμίδης Γεώργιος του Θεοδώρου, πτυχιούχος ηλεκτρολόγος και ψυκτικός.
Συνεχίζει δυναμικά, ως διάδοχος, την επαγγελματική δραστηριότητα του πατέρα του, θέτοντας όλο και υψηλότερους στόχους.
Είναι μέλος του Συνεταιρισμού Εργολάβων Ηλεκτρολόγων Πιερίας (Σ.Ε.Η.Π.) και Πρόεδρος του Συνδέσμου Εργοληπτών Ηλεκτρολόγων Ν. Πιερίας.
Ο Γιώργος, χάρη στην άρτια επαγγελματική του κατάρτιση και στην υπευθυνότητα που τον διακρίνει, αποτελεί άξιο εκπρόσωπο του κλάδου του, συμβάλλοντας τόσο στην αξιοπιστία και την πρόοδο του Συνδέσμου ως άξιος Πρόεδρος του, όσο και στο επιτυχημένο έργο του Σ.Ε.Η.Π.
Είναι έγγαμος με την Ορφανίδου Σοφία, πατέρας 2 κοριτσιών.
Καλωσόρισες Γιώργο στην Επιμελητηριακή Πορεία!
Είναι μέλος του Συνεταιρισμού Εργολάβων Ηλεκτρολόγων Πιερίας (Σ.Ε.Η.Π.) και Πρόεδρος του Συνδέσμου Εργοληπτών Ηλεκτρολόγων Ν. Πιερίας.
Ο Γιώργος, χάρη στην άρτια επαγγελματική του κατάρτιση και στην υπευθυνότητα που τον διακρίνει, αποτελεί άξιο εκπρόσωπο του κλάδου του, συμβάλλοντας τόσο στην αξιοπιστία και την πρόοδο του Συνδέσμου ως άξιος Πρόεδρος του, όσο και στο επιτυχημένο έργο του Σ.Ε.Η.Π.
Είναι έγγαμος με την Ορφανίδου Σοφία, πατέρας 2 κοριτσιών.
Καλωσόρισες Γιώργο στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!