Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφιος Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, ο Μπαρμπαγεωργόπουλος Ηλίας, ιδιοκτήτης του κέντρου διασκέδασης Grande Sala, με μακρά πορεία στο χώρο της εστίασης, επί 31 συναπτά έτη.
Γνώστης των απαιτήσεων και των προβλημάτων του κλάδου, ο Ηλίας είναι σε θέση, χάρη στην εργασιακή του εμπειρία, να συμβάλει ουσιαστικά τόσο στην αναβάθμιση των υπηρεσιών, όσο και στην αντιμετώπιση των προβλημάτων που απασχολούν τον επαγγελματικό του χώρο.
Είναι έγγαμος και πατέρας 4 παιδιών. .
Καλοσώρισες Ηλία στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!