Ο τελικός του κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας αποτελεί τη γιορτή του ποδοσφαίρου. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η διοίκηση της Ε.Π.Σ. Πιερίας προσδίδει στον θεσμό του κυπέλλου, του δημοφιλέστερου στο κόσμο αθλήματος, χαρακτήρα γιορτής.
Το Α’ ΔΑΚ θα φιλοξενήσει σήμερα Δευτέρα
13 Μαΐου 2024 στις 7:30 μ.μ. τον τελικό αγώνα του κυπέλλου περιόδου 2023-2024 ανάμεσα στην
Ακαδημία Πλαταμώνα και τον Εθνικό Ν. Κεραμιδίου.Σε ανοικτή πρόσκληση η διοίκηση της Ε.Π.Σ. Πιερίας καλεί όλο τον φίλαθλο κόσμο του νομού στο Α΄ ΔΑΚ, για να απολαύσει έναν τελικό ανάμεσα σε δύο από τις καλύτερες ομάδες της χρονιάς αλλά και να επιβραβεύσει και να χειροκροτήσει τις αγωνιστικές προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.
Η επιτροπή πρωταθλήματος και κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας είναι έτοιμη από κάθε πλευρά, ώστε τόσο οι αγωνιζόμενοι, όσο και οι φίλαθλοι να αποχωρήσουν με τις ιδανικότερες εντυπώσεις από τον τελικό του θεσμού του κυπέλλου.
Από την επιτροπή πρωταθλήματος &
κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!