Υποψήφια σύμβουλος στο Επιμελητήριο Πιερίας με τον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» και επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια, θα είναι η επιχειρηματίας Σοφία Ναβροζίδου.
Από πολύ νέα στο επιχειρείν, γόνος οικογένειας επιχειρηματιών η κα.Ναβροζίδου, είναι founder και owner της SoNiProm, εταιρείας Δημοσκοπήσεων και Προώθησης Πωλήσεων από το 1995.
Το 2009 έρχεται ένα νέο δημιούργημα στο χώρο του εμπορίου Παιδικής και Βαπτιστικής Μόδας, το Vaptisi-Online.gr, με δυνατή πανελλαδική παρουσία στο ηλεκτρονικό εμπόριο και καταστήματα σε Κατερίνη και Λάρισα.
Είναι σύζυγος του Σωτήρη Νικολαΐδη και μητέρα τριών παιδιών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!