Συγχαρητήριο μήνυμα της Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας στη Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών της Πιερίας για την νίκη της παράταξης στις εκλογές του ΤΕΕ
Δευτέρα, Μαΐου 20, 2024
Θα ήθελα να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια στη Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών της Πιερίας για τη σημαντική εκλογική τους νίκη στις εκλογές του ΤΕΕ. Το ποσοστό ρεκόρ που κατεγράφη δικαιώνει μία συλλογική προσπάθεια, η οποία είναι βέβαιο πως θέτει ισχυρά θεμέλια για την αναβάθμιση του επαγγέλματος του μηχανικού, αλλά και του ΤΕΕ.
Η αποφασιστικότητα, η εργατικότητα και η δυναμική σας παρουσία σε συνδυασμό με το ισχυρό εκλογικό αποτέλεσμα προδιαγράφουν ένα λαμπρό μέλλον προς όφελος όλων των μηχανικών, του ΤΕΕ, αλλά κυρίως προς όφελος της αναπτυξιακής πορείας της χώρας μας.
Εύχομαι από καρδιάς μία καλή και δημιουργική σε κάθε επίπεδο θητεία, καθώς επίσης και κάθε επιτυχία στο δύσκολο και απαιτητικό έργο σας.
Με εκτίμηση,
Σοφία Μαυρίδου Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Πιερίας
Δημοσίευση σχολίου
0
Σχόλια
Το κανάλι μας στο Youtube
Kapa News
Σχολή Οδηγών "Τροχοκίνηση"
Επικοινωνία
[email protected] Στείλτε την γνώμη σας, την άποψη σας, ή τα δελτία τύπου σας για να δημοσιευθούν στο Site
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!