Με ένα αστείο video και με την πασίγνωστη… ελληνική ατάκα με τη ζακέτα, που έχουμε ακούσει όλοι και όλες μας, ο Αστέρας Τρίπολης τιμά τη σημερινή γιορτή της μητέρας!
Ο Αστέρας Τρίπολης τιμά τη γιορτή της μητέρας με ένα υπέροχο video, με πρωταγωνιστή τον Νίκο Ζουγλή και τη μητέρα του. Ο 20χρονος μεσοεπιθετικός ετοιμάστηκε για… δράση στα αποδυτήρια του “Θ. Κολοκοτρώνης”, βάζοντας φανέλα, σορτσάκι και παπούτσια και πριν κάνει την εμφάνισή του στον αγωνιστικό χώρο, άκουσε ξαφνικά τη φωνή της μανούλας.
Ο Νίκος Ζούγκλης είδε τη μητέρα του να βγαίνει και αυτή από τα αποδυτήρια και να τρέχει από πίσω του για να του δώσει… ζακέτα!
12 Μαΐου - Γιορτή της Μητέρας!
— Asteras FC (@AsterasfcTwit) May 12, 2024
Χρόνια Πολλά στο πιο ιερό πρόσωπο του κόσμου!
Χρόνια Πολλά στις μαμάδες μας!#asterastripolisfc #asterasfamily #mothersday #BeDifferentBeAsteras pic.twitter.com/hio5M3V5fl
“12 Μαΐου – Γιορτή της Μητέρας! Χρόνια Πολλά στο πιο ιερό πρόσωπο του κόσμου! Χρόνια Πολλά στις μαμάδες μας!”, αναφέρει το μήνυμα των Αρκάδων.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!