Συγχαίρω τους αθλητές/αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Κατερίνης που διακρίθηκαν στο 90ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κωπηλασίας Εφήβων - Νεανίδων & Ανδρών - Γυναικών κατακτώντας συνολικά 7 μετάλλια. Επίσης, τη Διοίκηση, το προπονητικό και τεχνικό τιμ του Ναυτικού Ομίλου.
Εύχομαι ολόψυχα κάθε διάκριση και πολλές επιτυχίες και στο μέλλον.
Ιωάννης Ντούμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!