Μαζί μας στην Επιμελητηριακή Πορεία, με επικεφαλής τον Ηλία Χατζηχριστοδούλου, Υποψήφια Σύμβουλος στις επιμελητηριακές εκλογές, η Γκαντσίδου Μαρία, ιδιοκτήτρια της εταιρίας «ΚΟΥΛΙΟΥΦΑΣ», η οποία δραστηριοποιείται στην εμπορία συστημάτων εξοικονόμησης ενέργειας, θέρμανσης κλιματισμού και ενεργειακής αναβάθμισης κτηρίων, συστημάτων ασφάλειας, καθώς και με την παροχή υπηρεσιών ασφάλειας (security), διατηρώντας κατάστημα στην Κατερίνη τα τελευταία 14 χρόνια.
Παράλληλα, είναι ιδιοκτήτρια επιχείρησης κομμωτηρίου και εμπορίας ειδών κομμωτηρίου στο Αιγίνιο Πιερίας, εδώ και 16 χρόνια.
Η Μαρία είναι καθηγήτρια κομμωτικής σε δημόσιες δομές, Μέλος του Συνδέσμου αδειοδοτημένων επιχειρήσεων εγκατάστασης συστημάτων Ασφάλειας, καθώς και Αντιπρόεδρος, διανύοντας τη δεύτερη θητεία της, στο Σωματείο Επαγγελματιών Βορείου Πιερίας. Είναι έγγαμη, μητέρα μίας κόρης.
Η πολύπλευρη και επιτυχημένη επαγγελματική δραστηριότητα της Μαρίας, όπως και των υπολοίπων γυναικών του Συνδυασμού μας, τιμούν τη γυναικεία επιχειρηματικότητα.
Καλωσόρισες Μαρία στην Επιμελητηριακή Πορεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!