Ένα καρχαριοειδές ψάρι έκανε βόλτες τη Δευτέρα στη μαρίνα της Γλυφάδα.
Οι περαστικοί που έκαναν βόλτες, έσπευσαν να καταγράψουν τον καρχαρία, ανεβάζοντας το στιγμιότυπο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Το καρχαριοειδές που ήταν αρκετά μεγάλο, κολυμπούσε στη μαρίνα, δίπλα από τα αγκυροβολημένα σκάφη αναψυχής.
Πιθανότατα είχε χάσει τον προσανατολισμό του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!