Το πρωί της Δευτέρας 27/5 στο κέντρο των Ιωαννίνων, στην οδό Ζυγομάλλη, ένας άνδρας βρέθηκε χωρίς τις αισθήσεις του.
Τον 44χρονο είδαν κάτοικοι και αμέσως ενημέρωσαν την αστυνομία και το ΕΚΑΒ.
Στο σημείο, όπως μεταδίδει το epiruspost.gr έσπευσε μονάδα του ΕΚΑΒ αλλά παρά την προσπάθεια που έγινε ο 44χρονος είχε φύγει από τη ζωή.
Από την έρευνα της αστυνομίας δεν διαπιστώθηκε ίχνος εγκληματικής ενέργειας ενώ τα αίτια θανάτου θα προκύψουν από τη νεκροψία- νεκροτομή που θα γίνει.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!