Παραλίγο να έχουμε θύματα στο 3ο Δημοτικό σχολείο στην Κηφισιά όταν η πόρτα καταπλάκωσε μαθητή δημοτικού.
Σύμφωνα με πληροφορίες η πόρτα έπεσε πάνω σε ένα αγοράκι 9 ετών το οποίο έχει τραυματιστεί και μεταφέρθηκε στο Παίδων Πεντέλης. Σύμφωνα με πληροφορίες, το παιδί είναι πολύ φοβισμένο και εμφανίζει απώλεια συνείδησης.
Άλλοι δυο μαθητές τραυματίστηκαν ελαφρά. Όλα έγιναν κατά την διάρκεια εργασιών και η πόρτα έπεσε κάτω από αδιευκρίνιστες μέχρι στιγμής συνθήκες πάνω στα παιδιά. Ο εργολάβος έχει συλληφθεί.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!