Στην μεγάλη επιμελητηριακή οικογένεια «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον κ. Κώστα Πίτσια εντάχθηκε η κα Νικολέτα Τσίγκα για τις ερχόμενες εκλογές.
Μια φρέσκια παρουσία, νέα γυναίκα, μητέρα δύο παιδιών με όρεξη για τα κοινά, ελεύθερη επαγγελματίας στον εμπορικό κλάδο. Συγκεκριμένα με τον άντρα της κ. Δαβιτίδη Στάθη διατηρούν στην πόλη της Κατερίνης δύο περίπτερα και γνωρίζει τα προβλήματα της ελεύθερης αγοράς και της καθημερινότητας.
Έχει σπουδές στην νοσηλευτική και είναι ελεύθερη επαγγελματίας στον δύσκολο κλάδο του εμπορίου τα τελευταία χρόνια.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!