Συνεχίζονται από τα συνεργεία της ΔΕΥΑΚ οι εργασίες αποκατάστασης της σοβαρής βλάβης που σημειώθηκε τις πρώτες πρωινές ώρες, της Πέμπτης 9 Μαΐου, στον κεντρικό αγωγό ύδρευσης της πόλης, στον πεζόδρομο της Μ. Αλεξάνδρου.
Από την πρώτη στιγμή η ΔΕΥΑΚ προχώρησε στις απαραίτητες ενέργειες για τον εντοπισμό της βλάβης η οποία βρίσκεται στο στάδιο της ολοκλήρωσης της αποκατάστασης.
Η υδροδότηση αναμένεται να επανέλθει στο σύνολο της πόλης στις 2 το μεσημέρι, όπου θα ομαλοποιηθεί η ροή του νερού στο δίκτυο ύδρευσης.
Ζητούμε την κατανόηση των καταναλωτών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!