Στον συνδυασμό «Πιερία Αύριο» με επικεφαλής τον Κώστα Πίτσια για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Πιερίας συμμετέχει και η Ευαγγελία Κυραηλίδου.
Η κα Κυραηλίδου δραστηριοποιείται στον τομέα της μεταποίησης.
Ανέλαβε από τον αείμνηστο πατέρα της Παναγιώτη Κυραηλίδη, ο οποίος διετέλεσε επι σειρά ετών σύμβουλος στο Επιμελητήριο Πιερίας, την γνωστή και πετυχημένη επιχείρηση «Πιερική ζύμη», που ιδρύθηκε το 2000.
Η κα Κυραηλίδου σπούδασε Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων.
Είναι παντρεμένη και έχει δυο παιδιά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!